1 Ağustos 2011 Pazartesi

Canları da neler istermiş ..

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=24667616
Böyle bir yazı ancak bir öküzün kaleminden çıkabilir.Çok yazık.
Hayat standartları insanı artık 'akşama hangi yemeği yapsam' sorusunu bile sorduramazken bizim uçkuruna düşkün 3 kuruş maaşlı koltuk altı kokan erkeklerimize bak hele.. Romantikliğin R sinin köşesinden anlamayan,13-17 yaş arası apaçi güruh,18-25 yaş arası hayat meşgalesinden aynaya bakmayı unutmuş,25-33 yaş arası tam kıvamında olgun ama evli,elden kaçmış kendini salmış..
Bacaklarımızdaki tüyleri ağdayla almayı tercih ediyoruz genelde.Canı kıymetli olan bazı hatunlar sizin misal jiletle görüyo bu işi hemde az denemeyecek kadar ciddi orandalar.Yalnız şöyle bişey var; bu oran sizin dibinizi düşüren ancak orasına burasına tüyden model yapan ECNEBİ OROSPULARDAN daha yüksek bi oran değil.
İlik bulunması gereken bölgelerde ilik yerine bok olduğu için türk kadınlarının aslında standartlara göre ne kadar temiz ve bakımlı insanlar olduğunu görememeniz çok normal.Tavuk götü görüntüsü ağdadan hemen sonraki bir kaç saat mevcuttur ki; sir ağda sonrası yağ,limon,basit ve ucuz bir kaç krem buna çaredir.Öğrenecekler!
Makyaj yapan bi kadın barda tanıştığı bi yakışıklının evine sevişmeye gitmediği müddet,makyaj silmeden uyuyanıda nadirdir ki ;o ciddi derecede rahatsızlık veren bişey.
Size gelelim..Aranızda öyle hayvanlar var ki bazen zımpara dokunuşlara hasret bırakıyor.Öküz oğlu öküz,4 jilet 1 lira. O göğsünüzden fışkıran kapkara kıllar cabası,hiç inkar etmeyin onlarla gurur duyan sığırlar var aranızda.Diş fırçasını en son markette gören,ne temizlikten ne kokudan,ne dokunuştan ne ön sevişmeden anlamayan öküzün önde gideni bi çoğunuz.Ayaklarınızın kokusu beri mahalleden duyuluyo,tırnaklarınız toynak olmuş,saç taramayı bilmiyo ya yatırıyo ya tam dikiyo.Nesiniz lan siz?
Sizin Allah kitap tanımayan 1 deliğe ruhunuzu satacağınız orospular,bizim temiz türk kızlarına kurrrban olsunlar.
Yada dur dur olmasınlar siktir et,onların işi vardır,sizden önce 5850 kişi düzüyodur onları şimdi.
Öptüm bye

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder